NASZE GRUPY

GUMISIE 5 LATKI

Gumisie

Grupa Gumisie jest grupą dzieci 5 letnich i liczy 27 dzieci, wśród których jest 15 chłopców i 12 dziewczynek.

Gumisie są pełne energii, ciekawe świata, dlatego też działania w grupie są bardzo urozmaicone, kładące nacisk na wspieranie całościowego rozwoju dziecka.

Dzieci chętnie uczęszczają do przedszkola, są pogodne, otwarte, ciekawe i aktywne zarówno  podczas zabaw  jak i zajęć dydaktycznych.  Wszyscy  bardzo lubią różnego rodzaju gry i zabawy ruchowe, organizowane  w sali przedszkolnej  jak i na placu zabaw. Do ulubionych  należą również zabawy rytmiczne, taneczne przy muzyce. Gumisie chętnie uczą się zasad zgodnego współżycia w grupie.

Każdy dzień wypełniony jest radosną zabawą, zajęciami edukacyjnymi, zajęciami dodatkowymi oraz wyjściem do ogrodu, dzięki czemu uśmiech nie znika z dziecięcych twarzy. Edukacja łączy się z zabawą, przez co dzieci zdobywają nowe wiadomości i umiejętności. W czasie spędzonym w przedszkolu dzieci poszerzają wiedzę, rozwijają swoje zainteresowania.

Naszym celem jest uśmiech, radość i dobre samopoczucie dzieci, a wszystko to z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Gumisie z uśmiechem na twarzach i wiarą we własne możliwości z łatwością sprostają wszystkim stojącym przed nimi wyzwaniom, a pobyt w przedszkolu jest dla nich czasem przyjemności i wszechstronnego rozwoju.

O to wszystko dbają:

pani Ania Pietrasina oraz pani Kasia Taboł - Wójtowicz

Konsultacje:

- p. Ania poniedziałek i środa - 12:30 - 13:00

- p. Kasia środa - 15:00 - 16:00

************************************************************************************************************************************************