Ogłoszenia dla Rodziców

Opłata za przedszkole

**************************************************************************************************************************************************

ZASADY OPŁATNOŚCI ZA PRZEDSZKOLE

• Godziny na realizację podstawy programowej: od godz. 8:00 do godz. 13:00 oraz czas na naukę religii, terapię logopedyczną i zajęcia rewalidacyjne są godzinami bezpłatnymi.

• Wysokość opłat za zajęcia opiekuńczo-wychowawcze i edukacyjne w czasie  wykraczającym poza wyżej wymienione wynosi 1,30 zł za każdą godzinę.

• Miesięczna wysokość opłaty za świadczenia udzielane przez przedszkole ustalana jest po zakończeniu każdego miesiąca, jako iloczyn stawki godzinowej (1 zł) oraz liczby pełnych godzin faktycznego pobytu dziecka w przedszkolu pomniejszonej o czas trwania bezpłatnych zajęć.

• Przy ustalaniu odpłatności za pobyt dziecka w przedszkolu w przypadku niepełnych godzin dziennego pobytu przyjmuje się zasadę, że każda rozpoczęta godzina traktowana jest jak pełna.

• Odpłatność za posiłki wynosi:

śniadanie: 3,00 zł,

obiad: 5,00 zł.

podwieczorek: 2,00 zł.

• Naliczone opłaty Rodzic odczytuje z platformy  www.mobiPortal.pl

• Opłaty za świadczenia udzielane przez przedszkole należy uiszczać do dnia 15 każdego miesiąca przelewem na rachunek bankowy przedszkola o nr 06 1240 1330 1111 0010 6083 5519

W treści przelewu należy wpisać:        opłata za / imię i nazwisko dziecka / za miesiąc...

Za termin  dokonania płatności uznaje się dzień wpływu należności na wyżej wymieniony rachunek bankowy.

W przypadku utrzymywania się zaległości finansowych względem przedszkola powyżej
1 miesiąca, dyrektor zastrzega sobie prawo rozwiązania umowy oraz skreślenia dziecka z listy przyjętych do przedszkola