ROK DLA NIEPODLEGŁEJ

W związku ze zbliżającą się  rocznicą 100 lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości nasze przedszkole będzie realizować działania związane z edukacją patriotyczną.

Cel naszych działań to budowanie tożsamości i wspólnoty narodowej, zainteresowanie dzieci dziejami Polski i Polaków oraz przybliżenie, w atrakcyjnej i przystępnej formie, polskich symboli narodowych. Przedszkolaki poprzez udział w różnorodnych wydarzeniach kulturalnych, wycieczkach,konkursach, warsztatach plastycznych, zajęciach edukacyjnych będą poznawać  pojęcia i wydarzenia związane z polską historią, poczuciem tożsamości narodowej i wolności.

Zapraszamy do zapoznawania się z naszymi relacjami:)

„SZLAKIEM POMNIKÓW NIEPODLEGŁOŚCI”

Forma prac dowolna według Państwa pomysłu np. makieta pomnika,

zdjęcia rodzine dokumentujące zwiedzanie pomników pamięci, albumy itp.

Nagrodami w konkursie będą  planszowe gry, książki.

Prace prosimy opisać i oddać u Pani Kasi M., Pani Marty, Pani Asi do dnia 03.11. 2018r.

Data roztrzygnięcia konkursu będzie podana do wiadomości.