Piłka Nożna

We wtorek 23.10 o godz. 13.00 do 14.00 na terenie przedszkola odbędzie się trening zapoznawczy piłki nożnej dla dwóch grup.

Ponadto w sobotę 03.11. 2018r.  w tyskiej hali przy ul. Piłsudskiego  - Klub Grom zaprasza na mini-mistrzostwa przedszkolaków. Wstęp wolny z opiekunem, który przyprowadzi dziecko. Na czas turnieju zawodnik będzie pod opieką trenerów.

Proszę o zapisywanie się na liście chętnych i dodatkowo o sms do  trenera Krzysztof Berger 784-090-216 z potwierdzeniem  udziału w turnieju najpóźniej do końca października.

Czas trwania turnieju od 9.00 do 12.00 – rozpoczęcie, o godzinie 8.30 zbiórka.

Jeśli na mistrzostwa będą chętne inne dzieci spoza szkółki - są jak najbardziej mile widziane, rodzic jednak musi podpisać deklarację członkowską i wpłacić wpisowe 30zł ze względu na fakt, że impreza jest sponsorowana.