Puchatki 3 latki

informacje dla rodziców

KONSULTACJE:

M. Cieślak- pierwszy wtorek miesiąca w godz. 15.00- 15.30

W poniedziałek 18.06 Puchatki pojechały na swoją druga przedszkolną wycieczkę. Tym razem wybraliśmy przeciwny kierunek niż ostatnio, bo pojechaliśmy do Śląskiego Ogrodu Zoologicznego. W zoo przywitały nas wielbłądy, a potem lamy, bizony, małpki, niedźwiedzie, paw, lwy, zebry, słonie, nosorożce, tygrysy, gepardy, krokodyle strusie.. ojjjj dużo by wymieniać. Każdemu z nas podobało się coś innego, jednak najwięcej czasu spędziliśmy przy żyrafach. Dlaczego? Bo te piękne zwierzaki postanowiły dać nam mały popis swojej zabawy, nie tylko w przedziwny sposób klękały by skubać trawę ale i biegały koło nas, podskakiwały, wystawiały swoje buźki i... dzieciaki na pewno chętnie opowiedzą co robiły jeszcze. Do przedszkola wróciliśmy bardzooo szczęśliwi, zadowoleni, niektórzy też zmęczeni, za to na pewno wszyscy wrócili z wieloma miłymi wspomnieniami.

Drodzy rodzice, dziękuję za cały rok wspólnej pracy. Dziękuję za każde przyniesione kartki, kolorowanki, chusteczki i inne materiały. Za Wasze ciepłe słowa, chęć współpracy i otwartość do działania. Życzę Wam i Waszym pociechom udanego wakacyjnego wypoczynku. Do zobaczenia gdzieś na wakacyjnych szlakach. Bezpiecznych wakacji :) Marta Cieślak

• Przedszkole nr 9 im. Pluszowego Misia
    ul. Brzozowa 41, 43-100 Tychy