Porady dla rodziców

Drodzy Rodzice!

W roku szkolnym 2019/2020 wpłata na konto Rady Rodziców wynosi 20 zł na miesiąc,

15 zł w przypadku, gdy drugie dziecko uczęszcza do przedszkola. Serdecznie dziękujemy.

KONTO RADY RODZICÓW

BANK PEKAO SA 71 1240 1330 1111 0010 6083 9878

**************************************************************************************************************************************************18 września (środa) dzieci z grupy "Uszatki" będą brały udział w zajęciach w Miejskiej Bibliotece Publicznej Filia nr 2 dla Dzieci i Młodzieży. Wyjście po śniadaniu, powrót przed obiadem.

Zapraszamy również rodziców wraz z pociechami urodzonymi w latach 2013 - 2016 do udziału w ogólnopolskiej akcji czytelniczej: Mała książka - wielki człowiek. W bibliotece, na wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym będzie czekać wyjątkowy prezent – Wyprawka Czytelnicza na dobry czytelniczy start.

KONKURS PLASTYCZNY

Zapraszamy Rodziców z dziećmi ze wszystkich grup do wzięcia udziału

w konkursie plastycznym  "Jesienny latawiec".

Prace należy złożyć do 20 września u p. Grażynki z grupy Gumisie.

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w dniu "Powitania jesieni".

Szanowni Rodzice!

Niezmiernie miło mi poinformować, iż projekt mojego autorstwa - stworzenie Sensorycznego Parku Zmysłów, boiska oraz altany na terenie naszego Przedszkola został pozytywnie zaopiniowany przez Urząd Miasta do realizacji w ramach budżetu partycypacyjnego.
Następny krok to spotkania autorów projektów w UM i głosowanie mieszkańców miasta na ten wybrany czyli nasz we wrześniu 2019.

Żywię nadzieję i przekonanie, że wszyscy – Rodzice, Nauczyciele i Przyjaciele Pluszowego Misia podejmiemy aktywność, by oddanymi głosami wygrać realizację tego przedsięwzięcia!
Aktualne informacje można znaleźć również na stronie RazemTychy.
Tych z Państwa, którzy są już teraz chętni do zapoznania się z założeniami projektu oraz planowaną wizualizacją naszego ogrodu zapraszam do spotkań.

Beata Kopko
Dyrektor Przedszkola nr 9 im. Pluszowego Misia