Porady dla rodziców

Ogłoszenia

  Drodzy Rodzice!
Zajęcia na basenie organizowane są przez Klub Zdrowie od 16.00-16.45. 16.45. Odbiór dzieci przez rodziców z basenu. Wyjazd z przedszkola o godzinie 15.30. Dzieci zapisane na zajęcia pływania w tym dniu zjedzą podwieczorek jak zwykle o  godzinie 14.00, ponadto będą mieć dodatkowy posiłek o godzinie 15.00.
 

**************************************************************************************************************************************************

Drodzy Rodzice!

W roku szkolnym 2019/2020 wpłata na konto Rady Rodziców wynosi 20 zł na miesiąc, 

15 zł w przypadku, gdy drugie dziecko uczęszcza do przedszkola. Serdecznie dziękujemy.

KONTO RADY RODZICÓW

BANK PEKAO SA 71 1240 1330 1111 0010 6083 9878

*************************************************************************************************************************************************

 

       SPRZĄTANIE ŚWIATA
 

W poniedziałek 23.09.2019 nasze przedszkole odwiedzą pracownicy firmy MASTER. Dzieci wezmą udział w zajęciach dotyczących Akcji Sprzątanie Świata. Serdecznie zapraszamy. 

*********************************************************************************************************

       BAL JESIENNY

 

27.09.2019r. w piątek zapraszamy wszystkie dzieci do wspólnej zabawy z okazji powitania jesieni. Podczas jesiennego balu podsumujemy wiedzę, którą dzieci zdobędą w czasie realizacji projektu edukacyjnego "Witamy Jesień". Mile widziane jesienne przebrania, bądź ubrania w kolorze brązowym, czerwonym, pomarańczowym lub żółtym. 

 

**********************************************************************************************************************

 

 

Szanowni Rodzice!


Niezmiernie miło mi poinformować, iż projekt mojego autorstwa - stworzenie Sensorycznego Parku Zmysłów, boiska oraz altany na terenie naszego Przedszkola został pozytywnie zaopiniowany przez Urząd Miasta do realizacji w ramach budżetu partycypacyjnego. 
Następny krok to spotkania autorów projektów w UM i głosowanie mieszkańców miasta na ten wybrany czyli nasz we wrześniu 2019.
 

Żywię nadzieję i przekonanie, że wszyscy – Rodzice, Nauczyciele i Przyjaciele Pluszowego Misia podejmiemy aktywność, by oddanymi głosami wygrać realizację tego przedsięwzięcia! 
Aktualne informacje można znaleźć również na stronie RazemTychy.
Tych z Państwa, którzy są już teraz chętni do zapoznania się z założeniami projektu oraz planowaną wizualizacją naszego ogrodu zapraszam do spotkań.

        Beata Kopko 
Dyrektor Przedszkola nr 9 im. Pluszowego Misia

 

*********************************************************************************************************

 

 

 

 

 

Aktualności